Główna / Aranżacja wnętrz / IPad w kuchni.

IPad w kuchni.

Odkąd amerykańska firma Apple wypuściła na rynek swój nowy produkt pod nazwą Ipad, rozgorzała dyskusja nad tym czy był to produkt trafiony czy nie, jak to zwykle bywa zdania są podzielone. Jednym gadżet odpowiada innym nieco mniej. Jednak jaki związek może mieć IPad z aranżacja wnętrz? Jak się okazuje i w takich celach może zostać wykorzystany przez tych bardziej pomysłowych i zdolnych manualnie. W sieci od jakiegoś czasu można zobaczyć film udostępniony przez Alana Dayly który postanowił wykorzystać Ipada w swojej kuchni.

Ipad w meblach kuchennych

Rozwiązania często stosowane w luksusowych meblach za które nabywcy muszą płacić krocie, wraz z błyskawicznym postępem techniki stają się coraz prostsze do osiągnięcia. Jak widać każdy posiadacz urządzenia typu Palmtop. Może przy odrobinie dobrej woli i pracy stworzyć sobie w kuchni mini centrum multimedialne. Funkcje prezentowane akurat na tym filmie urządzania. Pozwalają na przeglądanie sieci, słuchanie muzyki czy oglądanie filmów, w przerwach pomiędzy pracami kuchennymi.

Ciekawa propozycja dla zwolenników rozwiązań zrób to sam, posiadających w domowym budżecie wolne 2000 zł, za które urządzenie w formie podstawowej oferują sprzedawcy z rodzimego Allegro, dysponującymi czasem oraz umiejętnościami pozwalającymi wykonać otwór w froncie kuchennym. Tym sposobem można sobie sprezentować odrobinę luksusu i zabawy w naszej kuchni, do niedawna dostępnego dla naprawdę nielicznych.
Dla zainteresowanych film przedstawiający to

Małe kuchenne centrum rozrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.