Główna / Salon / Luksusowy salon po włosku

Luksusowy salon po włosku

Aranżacja luksusowego salonu to nie tylko najwyższej jakości materiały zastosowane przy produkcji mebli, uzupełnione drogimi i wymyślnymi urządzeniami elektronicznymi ułatwiającymi życie. Luksusowy salon to także przemyślana forma oraz właściwe rozmieszczenie jego elementów a przede wszystkim mebli skonstruowanych tak aby ich użytkowanie było intuicyjne, oraz sprawiało prawdziwą przyjemność. Sposobów na zaprojektowanie salonu jest wiele, dziś przedstawiamy pomysł na aranżację salonu według renomowanej włoskiej firmy Presotto Italia.
Jest to firma o ugruntowanej już pozycji na rynku włoskim, oferująca między innymi meble oraz elementy wystroju salonu. W jej ofercie znajdują zarówno szafy, łóżka,  jak i wysokiej klasy elektronika użytkowa.

Poza dbałością o wykorzystanie jak najwyższej jakości materiałów firma podkreśla swój szczególny stosunek do ekologii promując materiały naturalne oraz stosując energooszczędne maszyny w swoich fabrykach. Sami określając swoje meble jako Eko-luksusowe. Abstrahując od tego na ile te informacje są chwytem marketingowym, propozycje jakie ma swojej ofercie ta włoska firma z pewnością są warte uwagi. W dzisiejszym artykule zamieszczamy więc kilka pomysłów na luksusowy salon po włosku. Po przejrzeniu poniższych zdjęć zachęcamy do odwiedzenia strony na temat doboru kolorów przy projektowaniu salonu.

Luksusowe salony z Włoch

fot. www.presottoitalia.it
fot. www.presottoitalia.it
fot. www.presottoitalia.it
fot. www.presottoitalia.it
fot. www.presottoitalia.it

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.