Główna / Aranżacja wnętrz / Nowoczesne meble kuchenne – aranżacje.

Nowoczesne meble kuchenne – aranżacje.

Nowoczesne meble kuchenne

Jeśli mieli byśmy wyznaczyć dwa główne trendy we wzornictwie mebli kuchennych pierwszym podziałem jaki przychodzi na myśl byłby podział na meble w konwencji nowoczesnej oraz klasycznej/tradycyjnej. Jeśli więc chodzi o kuchnie nowoczesne warto zapoznać się z poniższym postem.

Dziś w ramach inspiracji przydatnych przy doborze mebli kuchennych zamieszczamy kilka zdjęć przedstawiających nowoczesne meble kuchenne. Tym razem mamy możliwość zapoznania się produktami jakie ma w swojej ofercie włoska firma Ernestomeda . Nowoczesne meble  kuchenne wykonane w tej firmie charakteryzują się typową dla modernistycznych aranżacji ascetyczną oraz prostą formą harmonicznie komponującą się z resztą pomieszczenia.

Jeśli chodzi o kolorystykę w tych konkretnych aranżacjach przeważają ciepłe brązy w połączeniu z beżami oraz bielą. W efekcie  pomimo ciemnej tonacji nie przytłaczają, równocześnie pozostawiając wrażenie stonowanej elegancji. Końcowego efektu dopełniają elementy wykonane z aluminium, oraz   wbudowane sprzęty AGD w wersji Inox, czyli stali nierdzewnej.

Komponując tą przykładową aranżację kuchni projektanci zastosowali także elementy roślinne załamując nieco sterylny charakter proponowanej zabudowy. Nadając pomieszczeniu ekologicznej nuty , oraz ożywiając ascetyczny wystrój. Dla wielu osób tak forma może okazać się zbyt surowa, i będą szukali czegoś w mniej ekstrawaganckiej tonacji wolących  nowoczesny styl w nieco jaśniejszych barwach  proponujemy  materiał o  przykładowych aranżacjach w artykule kuchnia w stylu skandynawskim.

Nowoczesne meble kuchenne według ErnestomedaNowoczesne meble kuchenne z włoch

Brąz plus biel w surowej formie.

Nowoczesne meble kuchenne

Nowoczesne meble kuchenne

Nowocześnie ekologicznie i w jasnych odcieniach.Nowoczesne meble kuchenne

Inne przykłady na nowoczesne meble kuchenne

 

Galeria nowoczesnych mebli kuchennych

Ciemne meble kuchenne

Szare meble kuchenne

Jasne meble kuchenne

 

Napisz jak podobają ci się nowoczesne meble kuchenne według Ernestomeda i innych producentów, lub podziel się z nami pomysłami na ciekawy nowoczesny wystrój kuchni w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.