Zlewozmywak jedno czy wielo komorowy

Obecnie mamy ogromny wybór zlewozmywaków na rynku. Więc co za tym idzie  każda Pani domu ma bogatą ofertę, spośród której może wybrać coś odpowiedniego dla swojego domu. Zlewozmywak to niezbędne urządzenie w każdej kuchni, które posiadając odpowiedni design potrafi w znaczący sposób podkreślić wygląd całej kuchni, nie bez znaczenia pozostaje jednak funkcja użytkowa zlewów kuchennych, a ta różni się znacząco gdy mamy do czynienia ze zlewozmywakiem jedno, lub wielokomorowym.

[ad name=”gora”]

Jaki zlewozmywak do kuchni?

W zależności od naszych potrzeb, wybieramy zlewozmywaki jednokomorowe lub dwukomorowe. Również materiał, z jakiego jest on wykonany nie jest nam obojętny. Każdy, kto posiada zmywarkę do naczyń obstaje przy wyborze zlewozmywaka jednokomorowego, gdyż zajmuje on zdecydowanie mniej miejsca i w zupełności wystarcza do wykonywania podstawowych czynności kuchennych. Jednak tam, gdzie każdego dnia Pani domu zmywa naczynia ręcznie, potrzebny jest duży i głęboki zlewozmywak najlepiej z ociekaczem. Zatem w tym przypadku wybór pada zazwyczaj na zlewozmywak dwukomorowy.

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej

Jeżeli głównym czynnikiem wyboru jest cena, najczęściej decydujemy się na zlewozmywak stalowy. Z reguły posiada on nieco większe gabaryty, jest teoretycznie bardziej trwały, a co najważniejsze – zdecydowanie tańszy. Jednak kolorystyka nie zawsze pasuje do naszych mebli.  Wybierając producenta, mamy spory „orzech do zgryzienia”, gdyż zlewozmywaki produkowane są przez wielu producentów, ich kształty są bardzo zróżnicowane, ale dzięki temu każda Pani domu może wypatrzyć coś specjalnego do swojej kuchni.

Nowoczesny design zlewozmywaków granitowych

Bardzo interesująco prezentują się zlewozmywaki granitowe z ociekaczem, przybierające kształty owalne, okrągłe i prostokątne. Nie zajmują zbyt dużo miejsca, sprawują się rewelacyjnie i są zawsze gotowe do użycia. Co najważniejsze – kolor można dopasować do odcieni mebli kuchennych oraz blatu, dzięki czemu całość kuchni prezentuje się elegancko i gustownie.

Zlewozmywaki granitowe cieszą się coraz większą popularnością na rynku, a to ze względu na dużą wytrzymałość materiału, z jakiego są wykonane, ze względu na odporność na zarysowania, wszelkiego rodzaju pęknięcia, wysokie temperatury oraz inne czynniki zewnętrzne. Co zaś je wyróżnia spośród tradycyjnych zlewozmywaków? Nowoczesny i elegancki design, który pasuje do każdego wyposażenia kuchni.

Zlewozmywaki monogranitowe też zaskakują

Marzeniem każdej Pani domu jest uzyskać efekt wystroju wnętrza o ciepłych i przyjaznych barwach oraz kształtach. Najważniejsza zaś jest nieskazitelna czystość, bez konieczności spędzania kilku godzin na szorowaniu trudno dostępnych i niewygodnych powierzchni. Dlatego właśnie wymyślono zlewozmywaki monogranitowe, które są łatwe w czyszczeniu, a do tego idealnie prezentują się we wnętrzu kuchni. Zlewozmywak monogranitowy to dekoracyjność, trwałość oraz niepowtarzalna higiena.
To dzięki nim możemy naszą kuchnię zamienić w miejsce, gdzie pragnie się przebywać każdego dnia. Piękne meble w różnych stylach, zmywarki do wyboru, zlewozmywaki, lodówki i szokujące tapety. Jeżeli pragniesz, by Twoja kuchnia nabrała nowego blasku, koniecznie zainwestuj w nowoczesny design. Wybierz pośród wielu ofert tę, która najbardziej pasuje do Ciebie.

Nowoczesna kuchnia to nie tylko szafki w modnych kolorach. Teraz liczy się każdy detal. Soczysta kolorystyka ścian, dopasowane meble i detale z drewna czy kamienia, czasem połączone z chłodnym metalem zlewozmywaka, baterii lub lodówki stanowić może cudowną kompozycję. A przecież o to chodzi, by nasza kuchnia, w której przebywamy dużo czasu w ciągu całego dnia, była przyjazna i elegancka. Poza tym kuchnia powinna być funkcjonalna. Nowoczesne wzornictwo zwraca szczególną uwagę na potrzebę obecności w kuchni dużej ilości szuflad, w których zmieszczą się wszystkie drobiazgi. Również powinien znajdować się tam zlewozmywak, tak wkomponowany aby korzystanie z niego odbywało się bez żadnych przeszkód. W zależności od potrzeb, jak również od ilości miejsca w kuchni,  wybieramy zlewozmywak jednokomorowy lub dwukomorowy, o kształcie ściśle dopasowanym do wyznaczonego miejsca.

One comment

  1. Zlewozmywak monogranitowy… nigdzie takiego nie znalazlam. Czym się różni od granitowego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *